Get Adobe Flash player

BİYOGRAFİ

Gülşah Altuntecim Çağatay Kimdir?

Yabancı Diller Öğretmeni, Öğrenci Koçu ve Yazar.Çeşitli branşlarda ve farklı renklerde öğrencilerine en son yöntem ve kuramlarla çocuklara ve gençlere eğitimler vermenin yanı sıra, ebeveynlere de ‘Koçluk’ çalışmaları yapmaktadır.Gülşah Altuntecim Çağatay, Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi, Yabancı Diller Eğitim Fakültesi, Fransızca Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. 

 Gülşah AltuntecimÇağatay, Uluslararası bir çok organizasyonda görev aldı. Simultane ve ardıl tercüme faaliyetlerinde bulundu. Özel şirketlere bu bağlamda çevirmen olarak çalıştı. Son yıllarda Eğitim Danışmanlığı alanında uzmanlaşmıştır.Avrupa ve dünyada onlarca ülkede kültürel mozaik araştırmalarıyla kendini yenileyen Gülşah Altuntecim Çağatay, koçluk belgesine sahiptir. Çağatay; eğitim, danışmanlık, koçluk, kişisel gelişim çalışmaları ve makaleleri ile on binlerce gence ilham vermekte, saygın  eğitim firmalarının çatısı altında, Türkiye’nin en başarılı ve tanınmış seminer konuşmacıları, kıdemli danışmanları ve marka eğitimcilerin işbirliği ile, okul ve üniversitelerde gençlerle bir araya gelmekte ve eğitim organizasyonlarına destek vermektedir.

 Gülşah Altuntecim Çağatay şu konularda seminerler vermektedir: Kişi ve Kurumlar İçin Motivasyon, Takım Ruhu, Zaman Yönetimi, Çalışan Ebeveynler İçin Hayatı Kolaylaştırıcı Pratik Çözümler, Çocuklar İçin Eğlenceli Öğrenme Metodları, Yabancı Dil Öğrenme Metodları, Gençler İçin Liderlik Becerileri, Öğretmenler ve Veliler İçin Stres Yönetimi, Yaratıcı Düşünce Teknikleri, Vizyon Atölyesi v Gençler İçin Kariyer Planlama.

Süper Beyin, Genç Gelişim, Psikolojim ve Kemer Country Life gibi sürekli dergilerde yazılar yazan ve çeşitli dergilerde de konuk yazar olmuştur.

 GÜLŞAH ALTUNTECİM ÇAĞATAY HAKKINDA NE DEDİLER?

Bence başarı, çocuk öğretmeni severse ve ona güven duyarsa geliyor. Gülşah Altuntecim Çağatay, işte o sevilen ve güven duyulan eğitimci! Kızımla kahkahalar atarak ders çalıştıklarını duymak beni hep çok mutlu etti…”

Ayşe Arman/ Gazeteci ve Yazar

 “Gülşah Altuntecim Çağatay Hanım, pek çok konuda olgunlaşmış bir eğitimci. Güçlü sezgileri ile çocukların iç dünyalarını algılayarak, değişik kişilik profilindeki çocuklara hem kendisini, hem ders çalışmayı sevdirebiliyor. Kendisiyle çalışma fırsatı bulduğumuz için şanslı bir anne olduğumu düşünüyorum.”

Mine Ayhan / Generali Sigorta A.Ş / CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi

 Sevgili Gülşah, Saint-Joseph’in ilk senesinde ailemize verdiğin desteği hiç unutmayacağız. Yeni bebek sahibi olmana rağmen dersleri hiç aksatmadan devam ettirmene gıpta ettiğimi  belirtmeden geçemeyeceğim. Yardımların için çok ama çok teşekkür ederim. Sevgilerimle.

Fatmanur Özadam / Avukat

 Bu kitabı elinize almanızın en büyük güzelliği, böyle bir eğitimciye bu milletin sahip olmasını görecek olmanızdır. O nedenle bu kitabı okumanızı tavsiye ediyorum. Bir görme engelliye ve diğer pek çok engelli öğrenciye eğitim hayatlarında yardımcı olan bu güzel öğretmen kitap yazıyor. Bizlerde bütün milletimize arzedelim ki öğretmenimize güvenimizi tamdır.

İhsan Demir / Öğrenci

Gülşah Hocamız yıllarını eğitime vermiş biri olarak bizler ve ailelerimiz için bu kitabı yazmış. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve onu hiçbir zaman unutmayacağımı belirtmek istiyorum.

Elif Ertem / Öğrenci

Gülşah Öğretmen çok iyi bir eğitmen; dürüst, sıcakkanlı ve sevgi dolu bir insan. Kendisine olan güvenim nedeniyle her şeyi onunla paylaşabiliyorum. Hayatımda çok önemli bir yere sahip. Ümit ediyorum hayatta bundan sonra istediği ve hayal ettiği her şeyi başaracaktır. Yüzündeki gülümse asla eksilmeyecektir.

Naz Esmer / Öğrenci

 Pozitif tavırlarıyla ve kıvrak zekasıyla ortamı her zaman çok güzel hale getiren Gülşah Hoca, mükemmel bir insandır. Bu kitabı okuyarak sayısız faydalı bilgi edinebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Ayşe Şanlıman / Öğrenci

 Gülşah Hoca dinamik yapısıyla bana her zaman heyecan vermiştir. Uzun yıllar akademik olarak her türlü katkılarından dolayı kendisini uzun yıllar hatırlayacağımı düşünüyorum. Aslında onun sayesinde kendime olan güvenimi pekiştirerek, çok yönlü bir öğrenci olma yolunda ilerledim. Tekrar kendisine teşekkür etmek istiyorum.

Irmak Küçükaksu / Öğrenci

Kitap Tanıtım