Get Adobe Flash player

GÜLŞAH ALTUNTECİM ÇAĞATAY’IN SES GETİRECEK KİTABI: “BAŞARILI VE MUTLU İNSAN YETİŞTİRME SANATI”

Ünlü simalardan öneriler, liderlik ve başarı sırları, eğitim yöntemleri”

Türkiye’nin en başarılı insanlarının çocuklarını yetiştiren ve tüm annelere, babalara ve gençlere yol gösteren Gülşah Altuntecim Çağatay’ın bu kitabı size ilham verecek.

 Basketbolun dev adamı Hidayet Türkoğlu’ndan, şair ve yazar Sunay Akın’a, Pepee’nin yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç’den ünlü düşünür ve danışman Ahmet Durul'a kadar konusunda uzman olan ve başarıları Türkiye’yi aşmış birçok önemli isim, size her biri ayrı başlıklarda, başarılı ve mutlu bir insan yetiştirme konusunda tavsiyelerde bulunacaklar, bilgi ve deneyimlerini paylaşacaklar.

Ayrıca bu kitapta Gülşah Altuntecim Çağatay’ın kısa ve etkili yazılarını da okuyacaksınız. Başarılı ve mutlu insanların anne karnında başlayan serüveni, insan yetiştirmede beden dilinin incelikleri, mutlu birer anne, baba ve evlat olmanın püf noktaları, eğlenceli eğitim metodları ve yabancı dil öğrenimini kolaylaştırıcı tavsiyeler… Sınav kaygısı, stres yönetimi, motivasyon gibi önemli başlıklar da pratik uygulamalar ile sizlerle paylaşıldı. Ayrıca zekâ kuramları, kişilik ve farkındalık gibi konuları da kolay bir şekilde öğrenmeniz mümkün olacak.

 “Başarılı ve Mutlu İnsan Yetiştirme Sanatı”, bütün gençlerin, annelerin, babaların ve öğretmenlerin mutlaka okuması gereken bir eser!"